Maszyna WIA LM

Firma Metalustic działa
na rynku od roku 2013.

Nasza siedziba i zakład produkcyjny znajduje się na Podkarpaciu w Przeworsku, nasze drugie biuro –  w Małopolskim Chrzanowie.

Swoją działalność opieramy na produkcji elementów metalowych pod dostępne na rynku systemy stolarki okiennej i drzwiowej oraz produktów dla biernej ochrony przeciwpożarowej.

Metalustic specjalizuje się również w „produkcji okuć do szkła”, niedawno oddaliśmy w Państwa ręce katalog okuć do szkła, wszystkie przedstawione w nim produkty wytwarzane są w Naszym Zakładzie Produkcyjnym, z atestowanych materiałów najwyższej jakości.

Na życzenie klienta poza standardami projektujemy okucia i akcesoria dopasowane do indywidualnych wymagań klienta. Nasz dział techniczny bazuje na projektowaniu w programie SolidWorks, umożliwiającym projektowanie 3D oraz wizualizacje zaprojektowanego rozwiązania. W przypadku zapytań obiektowych jesteśmy w stanie przygotować pełną dokumentacje techniczną z badaniami statycznymi pod konkretne rozwiązanie.

Wykorzystując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie staramy się zapewnić naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę, a także pomoc przy doborze odpowiednich okuć.

Dostarczamy Państwa zamówienia na ternie całego kraju i nie tylko, bazujemy na współpracy z Firmami kurierskimi.

Zapraszamy do współpracy

Costa Metal maszyna

PROJEKT

Zwiększenie potencjału Metalustic Sp. z o. o. poprzez wdrożenie wyników prac B+R dotyczących produktu w postaci zadaszenia

Województwo
Podkarpackie
Powiat
Przeworski
program
Program Operacyjny Polska Wschodnia
działanie
1.3. Ponadregionalne powiązania kooperacyjne
fundusz
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
dofinansowanie projektu z UE
3 043 600.00 zł